Rabo Club Support

Van 05 tot en met 25 oktober mogen leden van de Rabobank Zuid-Limburg West bepalen welke verenigingen/stichtingen een financiële ondersteuning ontvangen. 

Concordia heeft het jeugdbeleid hoog in het vaandel staan, we willen onze jeugdleden goed opleiden en zorgen dat ze over een goed instrument kunnen beschikken. De financiële ondersteuning hierin kunnen we juist nu goed gebruiken.

Iedereen vanaf 12 jaar en ouder, die een rekening heeft bij de Rabobank zuid-Limburg west én die de bankieren app hebben, kunnen lid worden van de rabobank. Daar zijn verder geen kosten aan verbonden.

Lid worden gaat heel gemakkelijk via de app-zelf regelen-lidmaatschap.

Zodra je lid bent kun je ook stemmen op onze vereniging via diezelfde app vanaf maandag 5 oktober. Je kunt jezelf dus nog lid maken als je dat nog niet bent.

Stemmen kan tot 25 oktober.

Je kunt 5 stemmen uitdelen, waarvan maximaal 2 op onze vereniging. Met de overige stemmen kunt u andere verenigingen in ons dorp steunen.

Klik hier om te stemmen!

Alvast bedankt voor jullie stem!