Stem op Concordia!

In de periode april-juni wordt sinds enige jaren de verkiezing ‘club van het jaar’ gehouden, een landelijk initiatief dat wordt ondersteund door diverse media, een aantal koepelorganisaties en de Rabobank. Concordia Obbicht is dit jaar in de categorie cultuurclubs genomineerd. Eenieder die onze vereniging een warm hart toedraagt, willen we vragen hun stem uit te brengen op onze vereniging. Dat kan via de link die we daarvoor hebben aangemaakt op ons facebookpagina, via onze website, maar ook via https://www.clubvanhetjaar.nl/?elected@vote=394648. Er kan gestemd worden tot 7 juni aanstaande. Op 11 juni worden de gemeente- en provinciewinnaars bekend gemaakt. Op 18 juni is er een juryavond voor de provinciewinnaars en op 28 juni wordt bekend gemaakt wie ‘club van het jaar’ wordt in de categorie cultuur en de categorie sport. Wil je eerst meer weten over onze vereniging? Kijk dan eens op www.concordiaobbicht.nl . Aarzel niet en stem op Concordia Obbicht! Meer info over de verkiezing ‘club van het jaar’ is te vinden op www.clubvanhetjaar.nl.